پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
فال و طالع بینی         طالع بینی

طالع بینی:

طالع بینی پیشگویی آینده و حوادث اتفاقی پیش رو بر اساس ماه و سال تولد و ستارگان می باشد. فال نیز پیش بینی و پیش گویی آینده است که دارای انواع مختلفی می باشد و از معروف ترین فال ها می توان فال حافظ, فال قهوه , فال تاروت و... را نام برد.

یکی از شاخه های طالع بینی, طالع بینی بر اساس کف شناسی و اسرار دست می باشد که به طالع بینی کف معروف است و پیشگویی آینده در این روش با استفاده از خطوط موجود در کف دست صورت می گیرد.

طالع بینی ماه تولد بر اساس برج های فلکی صورت می گیرد و شامل ۱۲ برج است که به ترتیب برج حمل  بره , برج ثور  گاو , برج جوزا  دوپیکر , برج سرطان  خرچنگ , برج اسد  شیر , برج سنبله  دوشیزه , برج میزان  ترازو , برج عقرب  کژدم , برج قوس  کمان , برج جدی  بزغاله , برج دلو  دلو , برج حوت  ماهی  می باشند.

ناگفته نماند که اکثر طرفداران پرو پا قرص فال و طالع بینی خانم ها هستند و تعداد محدود و اندکی از آقایان به آن روی می آورند.

طالع بینی نیز به نوبه خود دارای انواع مختلفی , از جمله طالع بینی هندی, طالع بینی چینی, طالع بینی مصری, طالع بینی کف, طالع بینی نوین, طالع بینی ازدواج, طالع بینی شخصی, طالع بینی روز های هفته, طالع بینی ماه و سال تولد, طالع بینی ایتالیایی و ...را دارا می باشد.

تیهو سایت سعی بر آن دارد که بخش طالع بینی و فال این پورتال جامع همواره برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان عزیز جالب بوده و مورد توجه واقع شود.