پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
حوادث، ورزشی و برگزیده ها         اخبار برگزیده

اخبار گوناگون:

در عصر تبادل اطلاعات امروزی ,اخبار و مطالب برای آگاهی مردم جایگاه ویژه ای می یابد.خبر در برگیرنده حوادث و اطلاعاتی است که بیشتر جنبه تازگی و جدید بودن را داراست و جزییات تحولات و حوادث روی داده را در اختیار مردم برای آگاه سازی قرار می دهد و خبرنگار به عنوان عامل انتقال دهندهٔ خبر به مردم می باشد.

در میان پر بیننده ترین و جدیدترین اخبار روز ایران و جهان, اخبار ورزشی, اخبار حوادث روز, اخبار سینما و باریگران و اخبار سیاسی و اقتصادی , مخاطبین و طرفداران زیادی نسبت به سایر خبرها را دارا می باشند.     در سایت های خبری ایران موتورهای جستجوگر سریع , اخبار لحظه به لحظه را از معتبرترین خبرگزاری های فارسی زبان جمع آوری و ارایه می نمایند (همانند تیهوسایت) , که از آن جمله می توان به اخبار سیاسی, اخبار ورزشی, اخبار پزشکی, اخبار هنری, اخبار اقتصادی, اخبار ایران و جهان و بین الملل, اخبار حوادث و سیاست خارجی ایران, اخبار سینما و بازیگران و اخبار روز اشاره کرد.

رسانه های ارایه اخبار می توانند به صورت تصویری همانند تلویزیون, شنیداری مانند رادیو, و نوشتاری مانند مجلات و روزنامه ها, و یا به صورت مجازی و فناوری جدید همانند پورتال های خبری از جمله پورتال جامع خبری تیهوسایت باشند.