پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت

اخبار تصویری

اخبار تصویری :

خبر های تصویری را می توان به عنوان تأثیرگذارترین و گیراترین نوع از اخبار گوناگون برشمرد. گزارش خبری اگر با تصویر همراه شود , همواره در ذهن ها و افکار عمومی ماندگارتر خواهد بود , چرا که حافظهٔ انسان آنچه را که می بیند , بهتر از آنچه که می خواند را به یاد می سپارد.

در عصر فناوری و ارتباطات امروزی بیشتر رسانه های خبری , به ویژه رسانه های خبری آنلاین و پورتال های جامع خبری و اجتماعی , سعی بر آن دارند که اکثریت اخبار جدید خود را با تصویر همراه سازند , تا جذابیت و تأثیر خبرهای خود را بالا برند.

در میان انواع خبرهای تصویری روز به جرأت می توان گفت که اخبار تصویری سینما و بازیگران و خوانندگان ایرانی و خارجی رتبهٔ اول پربیننده ترین اخبار تصویری را دارا می باشند.

سایر خبرهای تصویری از جمله اخبار تصویری ورزشی و حوادث , اخبار تصویری مد و لباس و فشن , اخبار تصویری دکوراسیون و طراحی داخلی , اخبار تصویری آرایش و زیبایی , اخبار تصویری بارداری و زایمان و زناشویی , اخبار تصویری آشپزی و تغذیه و رژیم درمانی , اخبار تصویری پزشکی و سلامت و پوست و مو , اخبار تصویری فناوری نیز به نوبهٔ خود مخاطبین و طرفداران ویژه ای دارند.

تیهو سایت امید دارد اخبار تصویری دست اول , جالب و داغ روز را از این پورتال جامع آنلاین به طور مستمر دنبال نمایید.