پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
بارداری و زایمان         قبل از بارداری

آمادگی قبل از بارداری :


بارداری یکی از دوران های طلایی و خاص زندگی زناشویی است. زوجین نیازمند اقدامات و آمادگی قبل از بارداری می باشند. برای داشتن یک بارداری خوب و آسان و جنین سالم باید مراقبتها و اقدامات قبل از بارداری را آموزش دیده و عملی نماییم، که از جمله این اقدامات رفتن پیش دکتر و چکاپ کامل، مصرف فولیک اسید و سایر ویتامین ها، مصرف کافیین کمتر، کنترل وزن، توجه به سابقه پزشکی و کنترل مشکلات دندان پزشکی، دانستن دقیق زمان تخمک گذاری و مصرف تغذیه سالم را می توان نام برد. 
میتوان گفت آموزش های آمادگی قبل از بارداری نیز شامل تغذیه قبل از بارداری (به خصوص برای داشتن فرزند زیبا و تعبین جنسیت فرزند)، آمادگی قبل از بارداری مردان،  ورزش های دوران بارداری، کنترل پزشکی قبل از بارداری، روابط زناشویی دوران بارداری، روش های کاهش استرس و افسردگی بارداری و  .... می باشند.
مراکز بهداشتی و پورتال های جامع امروزه در زمینه بارداری و زایمان و اقدامات قبل از بارداری فعالیت زیاد، جدید و به روزی را انجام میدهند.
پورتال جامع تیهو سایت نیز در منوی بارداری و زایمان و با در نظر گرفتن نیازمندیهای بانوان عزیز اقدام به جمع آوری، تالیف و انتشار مطالب جامع و به روز می نماید.
زیر منوی آمادگی قبل از بارداری تیهو سایت را دنبال نمایید.