پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
آشپزی         آموزش انواع غذاها

آموزش انواع غذاها :


آشپزی به نوعی هنر دست کدبانوی ایرانی و یا سرآشپز می باشد. آشپزی دارای شاخه های متنوعی از جمله آموزش انواع غذاها، کیک پزی و شیرینی پزی، انواع مربا، انواع ترشی، انواع سالاد، انواع دسر، انواع خورشت، نوشیدنی، انواع آش و سوپ و پیش غذا و ... می باشد.
آشپزی ایرانی به سه بخش غذاهای ایرانی الاصل و سنتی، غذاهای مدرن و به روز، و غذاهای فرنگی و خارجی تقسیم بندی می شود. البته در این میان غذاهای سنتی و قدیمی ایرانی از جایگاه ویژه ای در بین هموطنان برخوردار است، و غذاهای مدرن و فرنگی به خاطر تنوع طلبی در پخت انواع غذا، وارد برنامه غذایی ما شده اند و امروزه به خصوص در میان قشر جوان طرفداران ویژه ای دارند.
هنر آشپزی و آموزش پخت انواع غذاها نیازمند عشق و علاقه آشپز و هنرجو می باشد و صبر و حوصله زیادی می طلبد.
از انواع غذاهای سنتی ایرانی می توان ته چین مرغ، جوجه کباب، کباب برگ و کوبیده، پلوی ایرانی، آبگوشت، انواع خورشت (قرمه سبزی، فسنجون، قیمه، خورشت کرفس، خورشت هویج، قیمه بادمجون و ...)، آش رشته و آش دوغ، انواع سوپ و آش، کوفته تبریزی، انواع کوکو و کتلت و ... را نام برد.
از غذاهای مدرن و جوان پسند می توان  لازانیا، انواع پیتزا، انواع پاستا و سالاد ماکارونی، انواع ساندویج، انواع غذاهای فرنگی و غذاهای کشور های خارجی و ... اشاره کرد.
پورتال جامع تیهو سایت مطالب جدید و روزمره ای را درباره آموزش آشپزی ارایه می دهد. زیر منوی آموزش انواع غذاها را در تیهو سایت دنبال فرمایید.