پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت

آرایشی و زیبایی

آرایش و زیبایی:


در طول اعصار گذشته تا به کنون آراستگی ظاهر همیشه مورد توجه همگان بوده و امروزه مقوله آرایش و زیبایی گستردگی و اهمیت بیشتری نسبت به دهه های قبل یافته است.به خصوص در زمینه آرایش و زیبایی بانوان، مدل آرایش عروس جز ملزومات مراسم عروسی می باشد.

آرایش و پیرایش دو اصل زییایی می باشند، با این تفاوت که در آرایش زیبایی با اقزودن ودر پیرایش زیبایی با کاهش یک مورد حاصل می شود.در میان انواع آرایش و زیبایی، بانوان به آرایش و زیبایی پوست و صورت، آرایش و زیبایی چشم و ابرو، آرایش و زیبایی مو (شامل رنگ مو، مدل مو و ماسک تقویت و جلوگیری از ریزش مو)اهمیت فراوانی قایل اند. در میان مردان امروزی آرایش و پیرایش در زمینه های مختلفی اعم از آرایش مو و مدل موی مردانه، تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو و کاشت مو و حتی در مواردی آرایش و زیبایی داماد رواج دارد.

انتخاب لوازم آرایشی مناسب، در دنیای امروز که آراستگی به عنوان یک اصل مطرح است، ضرورت دارد، و بانوان عزیز باید در آرایش صورت و مو، تاتوی پوست، درمان جوش و لک صورت، استفاده از انواع ماسک صورت و درمان ریزش مو وفر و صاف کردن آن، ونیز انتخاب بهترین ضد آفتاب نهایت دقت را مبذول فرمایند.