پرتال جامع تیهو سایت

محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
محل تبلیغات در صفحه اصلی تیهو سایت
سینما و بازیگران         بیوگرافی بازیگران ایرانی

 

بیوگرافی بازیگران ایرانی:

هنر بازیگری همواره مورد توجه و علاقهٔ اکثریت مردم جامعه بوده و هست, چرا که این هنر علاوه بر اینکه کاری است بس دشوار و نیازمند فراگیری فنون خاص بازیگری می باشد, به همراه خود معروفیت و شهرت و محبوبیت در میان اقشار جامعه را به ارمغان می آورد.

مردم , اخبار سینما و بازیگران, بیوگرافی بازیگران و خوانندگان ایرانی و خارجی, عکس های جدید بازیگران و عکس های خانوادگی آنان و اخبار داغ و جنجالی در مورد بازیگران را با جدیت دنبال می کنند.

درمیان بازیگران سینما و تأتر, برخی از پیشکسوتان عرصه بازیگری و هنرپیشگی محبوبیت خاصی را دارا می باشند که آن جمله  می توان جمشید مشایخی, داوود رشیدی, حمیده خیرآبادی, محمود بنفشه خواه, کیومرث ملک مطیعی, خسرو شکیبایی, ثریا قاسمی, محمد علی کشاورز, نیکو خردمند, گوهر خیر اندیش, امین تارخ, پرویز پرستویی, آتیلا پسیانی و ... را نام برد.

متأسفانه امروزه برخی از بازیگران عرصهٔ سینما بیشتر به جنبهٔ مادی و شهرت و زیبایی گرایی خودشان اهمیت می دهند, تا اینکه نقش آفرینی به یاد ماندنی از خود به جای بیاورند. پیشکسوتان سینمای ایران الگوی خوبی برای این بازیگران جوان می باشند.

از جمله معروف ترین بازیگران و نقش آفرینان محبوب و جوان ایران نیز می توان نیکی کریمی, هدیه تهرانی, الناز شاکردوست, مهناز افشار, محمد رضا گلزار, پوریا پورسرخ, محمدرضا فروتن, نیوشا ضیغمی, شهاب حسینی, ترانه علیدوستی و .....را نام برد.

تیهو سایت برای تمامی بازیگران زن و مرد ایرانی به خصوص بازیگران جوان آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون می نماید.